Apie galeriją

VšĮ meno galerija „Aukso pjūvis“ veikia nuo 2005 m. Įsikūrėme Kaune, greta Vytauto Didžiojo Karo ir Nacionalinio M. K. Čiurlionio muziejų –  BLC verslo centre. Nuo veiklos pradžios šio verslo centro ir kitose miesto erdvėse surengėme daugiau nei 350 lietuvių ir užsienio menininkų tapybos, grafikos, keramikos, juvelyrikos, fotografijos, skulptūros, tekstilės, stiklo meno parodų bei projektų. Parodas taip pat rengiame Nacionaliniame Kauno dramos teatre, Gelgaudiškio dvaro rūmuose (Šakių rajone), Kauno rajono muziejuje Raudondvaryje, Kauno klinikose, Kauno Žalgirio arenoje, bendradarbiaujame su Nacionaliniu M. K. Čiurlionio dailės muziejumi.

Galerijos veiklos kryptys: reprezentuoti ir puoselėti klasikinės lietuvių dailės tradicijas, nuolat rinkti išliekamąja menine, istorine ir kultūrine verte pasižyminčių kūrinių kolekcijas, palaikyti šiuolaikinius talentingus jaunuosius menininkus. Rengdami parodas, siekiame supažindinti visuomenę su Lietuvos dailės aktualijomis, su jau pripažintų profesionalų ir jaunų autorių kūryba, siekiame ugdyti ir lavinti lankytojo meninį skonį, plėsti jo akiratį. Rengiamos parodos anonsuojamos žiniasklaidoje, sulaukia atgarsių spaudoje, televizijoje, radijo laidose.

Galerija užsiima ne tik parodine veikla, bet ir meno kūrinių pardavimu. Pas mus už įvairią kainą galima įsigyti profesionalių menininkų sukurtų tapybos, grafikos, skulptūros, keramikos, juvelyrikos, tekstilės, meninio stiklo darbų. Bendradarbiaudami su profesionaliais architektais ir dizaineriais, parenkame meno kūrinius privatiems ir visuomeniniams interjerams.

Prenumeruokite naujienas

Gaukite pranešimus apie naujus kūrinius ir parodas

prenumeruokite