Stiklo menininkės Eglės Žuramskienės papuošalų paroda „Purslai“.

Kovo 28 2017

Nuo šių metų kovo 28 d. galerijoje „Aukso pjūvis“ ( adresas: Verslo lyderių centras (BLC), K. Donelaičio g. 62, Kaunas) veikia stiklo menininkės Eglės Žuramskienės papuošalų paroda „Purslai“.

Stiklo menininkė Eglė Žuramskienė nuo 2003 m. dalyvauja respublikinėse, tarptautinėse stiklo, juvelyrikos parodose.  Studijavo Vilniaus dailės akademijoje Kauno fakultete stiklo specialybę. Magistrantūros studijas E. Žuramskienė toliau tęsė VDA, Vilniuje. Čia pirmiausiai gilinosi į kultūros vadybą, vėliau - į vitražo meną. Nuo  2016 m. yra Lietuvos dailininkų sąjungos narė. Tai trečioji personalinė autorės stiklo papuošalų paroda.

 Šioje parodoje eksponuojamuose papuošaluose - vėriniuose, auskaruose vyrauja ryškūs stiklo spalvų deriniai. Atbundanti gamta ir pavasaris inspiravo ne tik ryškias spalvas, bet ir papuošalo formą.  Spalvoto sukepinto stiklo lašelių kompozicijos primena pavasarinio lietaus purslus, pumpurus ar sudėtingas molekules. Minimalistiniai masyvūs kaklo papuošalai derinami su mažais auskarais prie pat ausies, tinka tiek kasdienai tiek vakarui.

Paroda veiks iki balandžio 28 d.

Maloniai kviečiame.

Galerijos „Aukso pjūvis“ darbo laikas: I-V 10-18 val.

Tel. 8 37 752750, 8 687 80276, 8 686 20716

El. paštas: auksopjuvis@gmail.com

www.auksopjuvis.lt            

https://www.facebook.com/auksopjuvis

Eglės Žuramskienės stiklo papuošalų paroda „Purslai“ Aukso pjūvio galerijoje. 

grįžti į naujienų sąrašą